انتقال تصویر

در این بخش به آموزش روشهای مختلف انتقال تصویر دوربین های مدار بسته و نحوه تنظیم دستگاه های رکوردر می پردازیم .در سری مقالات زیر هدف آموزش  انتقال تصویر با روش های p2p , DDNs  و IP Static  است که معمول ترین روشهای انتقال تصویر هستند  . سعی شده آموزش ها به صورتی گویا برای فهم عام تهیه شود تا مصرف کننده ها نیز بتوانند از آن بهره مند شوند. در صورتی که نقصانی در این مقالات مشاهده نمودید لطفا آن را با ما به وسیله درگاه info[at]diyakala[dot]com و یا راه های تماس دیاکالا در میان بگذارید.

روش هایی که در مقالات زیر توضیح داده شده تست بطور عملی امتحان شده . اگر شما با روشهای ذکر شده موفق به انتقال تصویر نشدید باید بدانید که برای یک انتقال تصویر با کیفیت پارامتر های زیادی وجود دارد که مطلوب نبودن هر یک باعث می شود شما نتوانید انتقال تصویر انجام دهید. در مباحث انتقال تصویر سرعت اینترنت شایع ترین دلیل منتقل نشدن تصویر است . توجه داشته باشید که توانایی دانلود و آپلود در مبدا ( محل دستگاه ) و مقصد ( تلفن همراه ) بسیار مهم است. ممکن است شما نتوانید در برخی اماکن با پوشش 4G یا LTE اپراتور های تلفن همراه تصویر را دریافت کنید. بعد از اطمینان از توانایی اینترنت از انتقال دیتا بهتر است اتصالات مودم و دستگاه را چک کنید و در آخر به تنظیمات آی پی روتر و دستگاه نگاهی بیندازید. در این سری مقالات به توضیح موارد زیر می پردازیم:

  • روش های انتقال تصویر دستگاه داهوا

  • روش های انتقال تصویر دستگاه مکسرون

  • روش های انتقال تصویر دستگاه آلباترون

در حال حاظر تیم پشتیبانی دیاکالا در حال تدوین و تهیه آموزش های بیشتری در مورد سیستم های دوربین مداربسته است مه به زودی منتشر خواهد شد. امیداریم در آینده بتوانیم با حمایت شما این آموزش ها را در مورد برند های دیگر نیز گسترش و توسعه دهیم.

آموزش انتقال تصویر و تنظیمات مربوطه

انتقال تصویر
voits 2 90% 4.5