دانلود لیست قیمت های دیاکالا سال 1397

برای سهولت در خرید و اطلاع رسانی مناسب تر دیاکالا اقدام به جمع آوری و انتشار لیست قیمت های بروز سیستم های دوربین مداربسته , دستگاه حضور و غیاب , دزدگیر , اعلام حریق و درب برقی طبق آخرین لیست نمایندگی سازندگان نموده. این لیست های قیمت مکتوب بصورت PDF بوده و صرفا قیمت و مشخصات کالا را بیان می کند و لیست موجودی نمی باشد . جهت اطلاع از موجودی محصولات با واحد فروش هماهنگ شوید.

easy 4 ip

موجودی محصولات

برای اطلاع از موجودی اقلام لیست قیمت با واحد فروش تماس بگیرید. محصولات موجود در لیست ها الزاما موجود نمی باشد

اعتبار لیست قیمت ها

با توجه به نوسانات شدید و دائمی دلار قبل از خرید و یا ارائه پیش فاکتور جهت قیمت روز تماس با واحد فروش تماس بگیرید

فرمت فایل های لیست قیمت

لیست قیمت دوربین مداربسته در زیر بصورت PDF است که با برنامه های مخصوص خواندن فایل های PDF مانند Adobe Acrobat یا Foxit PDF و یا Word قابل مشاهده است.

دانلود لیست قیمت ها

به راحتی با فشار دکمه دانلود هر لیست قیمت آن را به صورت PDF بصورت مستقیم از سرور دیاکالا دریافت کنید

لیست قیمت DAHUA HDCVI

آخرین لیست قیمت منتشر شده داهوا  HDCVI فراگستر در تیر1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در هرلحظه قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین داهوا بررسی بفرمایید.

لیست قیمت DAHUA Network

آخرین لیست قیمت منتشر شده سیستم تحت شبکه IP داهوا فراگستر در تیر1397 که با توجه به تغییرات دلار , افزایش قیمت  قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین داهوا بررسی بفرمایید.

لیست قیمت MAXRON HDCVI

آخرین لیست قیمت منتشر شده مکسرون CVI فراگستر در اردیبهشت 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در اینده  قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین مکسرون بررسی بفرمایید.

لیست قیمت MAXRON Network

آخرین لیست قیمت منتشر شده مکسرون تحت شبکه فراگستر در اردیبهشت 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در آینده قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین مکسرون بررسی بفرمایید.

لیست قیمت HIKVISION TURBO

آخرین لیست قیمت منتشر شده پارس ارتباط برای محصولات هایک ویژن توربو HDTVI Turbo HD در فروردین 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در خرداد قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین هایک ویژن بررسی بفرمایید.

لیست قیمت HIKVISION Network

آخرین لیست قیمت منتشر شده پارس ارتباط برای محصولات هایک ویژن شبکه IP CAMERA در فروردین 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در خرداد قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین هایک ویژن بررسی بفرمایید.

لیست قیمت ALBATRON AHD

آخرین لیست قیمت منتشر شده توسط فراگستر برای محصولات الباترون AHD در اردیبهشت 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در آینده قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین الباترون بررسی بفرمایید.

لیست قیمت TIANDY

آخرین لیست قیمت منتشر شده توسط فراگستر برای محصولات سری اقتصادی و  تحت شبکه تیاندی در اردیبهشت 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در آینده قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 و یا لیست قیمت آنلاین تیاندی بررسی بفرمایید.

لیست قیمت دزدگیر ANIK

آخرین لیست قیمت منتشر شده  برای محصولات دزدگیر آنیک در خرداد 1397 که با توجه به تغییرات دلار افزایش قیمت در آینده قابل پیش بینی است. توجه داشته باشید که اقلام ذکر شده در این لیست به منزله موجود بودن اجناس نیست و قبل ار خرید موجودی انبار دیاکالا را با تلفن 02186031655 بررسی بفرمایید.

کلمات کلیدی:

دانلود لیست قیمت دوربین مداربسته , دانلود لیست قیمت دوربین , دانلود لیست قیمت دوربین نداربسته 1397 , دانلود لیست قیما 1397 , لیست قیما همکار 1397 , دانلود لیست قیمت دوربین AHD , دانلود لیست قیما هایک ویژن , دانلود لیست قیمت پارس ارتباط , دانلود لیست قیمت داهوا , دانلود لیست قمیت مکسرون , دانلود لیست قیمت تیاندی , دانلود لیست قیمت فراگستر , فایل لیست قیمت فراگستر PDF
دانلود لیست قیمت دیاکالا 1397
voits 17 90.59% 4.5