کارشناسی و مشاوره قبل از خرید

توسط مجرب ترین کارشناسان فنی دیاکالا 

فرم مشاوره و بازدید رایگان


سلام . حامد حجازی هستم کارشناس بخش فروش وبسایت دیاکالا. برای من و همکارانم مایه افتخار است که شما از مخاطبین وبسایت ما هستید.
ما اینجا هستیم تا شما را در مورد بهترین خرید راهنمایی کنیم. ملاک تصمیم گیری و پیشنهادات ما نیاز ها و اهداف شماست . قصد داریم از طریق 5 مرحله ی فرم زیر , اطلاعات مورد نیاز برای طراحی یک سیستم مطابق نیازها , اهداف و کاربری شما را بررسی کنیم.
لطفا با دقت فرم را تکمیل نموده و تا مرحله آخر این فرم با ما همراه باشید.

بهترین پیشنهاد ها توسط حرفه ای ترین ها

هدف ما در دیاکالا ارائه بهترین ها با کمترین هزینه به هم میهنان گرامی است . با خانواده دیاکالا بیشتر آشنا شوید

مهندس حر

مهندس نیما حر

نیما جوانی فنی و فعال است . دانش آموخته مهندسی برق بوده و دارای سالها تجربه حرفه ای  در زمینه اجرا و مدیریت پروژه است . او جوانی خلاق و دقیق بوده و در زمینه حل مسائل مختلف استاد است.

 

 

 

 

   

مهندس محقق

مهندس امیر محقق

مهندس محقق یکی از حرفه ای های سیستم های الکترونیکی است. همیشه بروز است و از جدیدترین تکنولوژی ها و امکانات جدید سیستم ها اطلاع دارد. امیر در بخش خدمات پس از فروش در دیاکالا مشغول به کار است و می تواند بهترین راهنما برای سوالات شما باشد.

 

 

 

   

مهندس حجازی

مهندس حامد حجازی

حامد در میان همکاران دیاکالا به روابط عمومی خوب, اخلاق خوش و اطلاعات عمومی بالا مشهور است. بخش فروش دیاکالا زیر نظر مستقیم مهندس حجازی اداره می شود . او بسیار منظم و دقیق بوده و بهترین مشاور در زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری است.

 

 

 

   

مهندس خواجه

مهندس مهدی خواجه

مدیریت انبار دیاکالا بر عهده مهندس خواجه است . او فوق العاده در کار جدی بوده و نظم و اصول کاری و اداری در حیطه فعالیت او حرف اول را می زند. مهدی یکی از حرفه ای های کار خود بشمار می آید و علاوه بر مدیریت انبار مسئول پیگیری های لازم جهت ارسال مرسولات نیز بر عهده اوست.

 

 

 

   

فرم ثبت درخواست کارشناسی و مشاوره
voits 17 62.35% 3.1